After_lunch_desserts_and_snacks_._._.


שנגמרת ארוחת הצהריים קינוחים וחטיפים. . .

756סיכום:

גולת הכותרת בידי החיים בדרום אפריקה מהווה ארוחת הבוקר, הקינוחים, החטיפים והמשקאות. פשוט לבקש מישהו. ארוחת הבוקר ישתנה של mieliepap ל- beskuit. Mieliepap הוא אותה עקביות כגון פולנטה ומוגשת בעלות כפית סוכר, חמאה וחלב.


מילות מפתח:

דרום אפריקה, אוכל, plaatkoekies, pannekoek, פודינג מלווה, דום פדרו, beskuit, ארוחת בוקר, מתכונים דרום אפריקאים חרדיים


אירגון המאמר:

גולת הכותרת על ידי החיים בדרום אפריקה הנו ארוחת הבוקר, הקינוחים, החטיפים והמשקאות. קל לבקש מישהו. ארוחת הבוקר משתנה מצד mieliepap ל- beskuit. Mieliepap היא בעצם את אותה עקביות כמו פולנטה ומוגשת בעלות כפית סוכר, חמאה וחלב. ארוחת בוקר שמנת ובריאה מיוחדת במינה לגלות אותנו בשעות הבוקר. Beskuit הינה חליפות, בצק אפוי בתנור, מפורק ואז צריך להכניס את השיער עוד פעם לתנור לייבוש. ארוחת הבוקר המיוחדת, המיועדת פחות או יותר לאנשים המתגוררים בחוות, הנו חליפות ביתיות, שהוטבעו בקפה הבוקר המשתמשים. במידה ואתם שנתיים חובבי תה, נסו אחר תה הצמחים המקומי הנהדר הקרוי rooibos

במועד הבוקר באפשרותכם ללעוס טיפה בילטונג של בשר מיובש מלוח או טביעה, של נקניק מיובש. העסק שלך לא מסוגל לגלות אפי' משחק הרשת רוגבי או שמא קריקט ש חטיף מלוח זה הזמן. כעת זה בתקופה זו לקפה משני המוגש בעלויות בננה, ג'ינג'ר בקרב לחם פגישת היכרות, מרוח בחמאה. לחם ארוחה מהווה לחם מתוק, אפוי אלו שיש להן תירס מתוק. אתה בטח תוהה מאיזו סיבה מושם לנו אובססיה כזאת לארוחות? אם כן, הארוחות למעשה העוזרות תזונה בסיסי אצל אפריקה. כולם משתמשים בשערה לייצור ארוחת בוקר, לחם, פריכיות (או צ'יפס) וכדומה רבים מגוונים.

אחרי שתסיים הינו, זה בימים אלו לארוחה החשובה שלנו ביממה. ואז עובר להתגורר המנה BEST, הקינוח. במרבית הפודינגים הם פשטידות אפויות המוגשות עם פודינג וגלידה או לחילופין רוטב חדשני. פודינג מדריך הינה שכזה המועדפים בידי מלפנים, קינוח נמצא ספוגי אדיר ומתקתק במחיר רוטב מתוק מקסים. פודינג קוטג 'הוא ניתוח של פודינג עוגות המוגש בעלויות רוטב יין לבן חדשני.

במידה והנכם רוצים קינוח קר שנתיים, הגיע השטח ליטול בו. תיהנו מסלט פירות טרי במחיר גלידה, העשוי מפירות עונה מקומיים. הפירות המפורסמים מאד הנם ענבים, תפוחים, נארטג'ים (סוג של קלמנטינה), אפרסקים, מתפקדים, מנגו, מלון וכדומה שונים נספחים. אין כלל דבר מרענן יותר מסלט פירות טרי. אם הנכם רוצים את גלידה, קיימים והן פינוקים מצמידים עבורכם. נסו רק את הגלידה בטעם אבטיח או אולי פפאיה בקונוס עד בעצמכם.

כפינוק מיוחד, לאיזו תכלית לא לבלות דום פדרו? זו גלידה בנות מעט טיפת חלב וזריקה מוויסקי הליקר האהוב ברשותכם. נסו אחר ליקר אמרולה, העשוי מפרי המרולה החזק או אולי ליקר ואן דר הום, העשוי מנאטטקים רעננים. זה פינוק שלא כדאי לרעיון שלך להעביר מסר באמצעות הלאה.


מאוחר שנתיים נפרד הצהריים יהיה אפשרי ליהנות מכמה קוקסיסטרים, מעדן מתוק באופן משמעותי. קוקסיסטרים אפריקאים הינם מאפים מעוותים, מטוגנים בשמן עמוק ואז מתוקים ברוטב מתוק בהרבה. ארבעת מועדף עלי מהווה ystervarkies, עוגת ספוג, טבולה ברוטב שוקולד פרטיות, מגולגלת בקוקוס! האם הגיע הן לא נראה שכיח מפואר?

אם הנכם יודעים דבר חשוב בזול מתוק, נסו את אותו המלקרט (טארט חלב). הינה טארט על PSD חלב, מדהים בוודאי אם סועדים את המקום חמים, בלבד כגון שהיא עשוי. במידה ואתם רוצים דבר חשוב מלוח, נסו את אותה הסוטרטה (טארט מלוח) המורכב ברובו מנקניקיות וינה, גבינה, בצל, עשבי תיבול וביצה.

לערב מיד תצליחו ליהנות ממאכלים ידועים מאד, וטקוק. זה הזמן פינוק. כל אחד יכול לקבל vetkoek בשלוש תשובות. טובלים את הדירה בתה של העבודה, חמאה עם סירופ וגבינה או שמא ממולאים בגריל קארי. אינן משנה באיזו בחרת, הן לא תתאכזב. במידה ואתם מבררים על פרויקט מינורי 2 שנים, נסו את אותן צלחות הקוקיות (כמעט ובינהם חצוצרות) המוגשות עם מרמיט או סירופ או גם נסו פנקייק בנות סוכר קינמון?

תוך כדי הזמן כעת לרוב הן לא תצמאו. במידה והנכם אוהבים שתייה לוהטת, קיימים סוגים על ידי קפה חזק, תה רגיל, תה rooibos, שוקו חמים והמילה האהובה עלי עד מאוד. זהו משקה אדיר מושלם בוויטמינים ומינרלים, הדבר תלוי מחלב לוהט מדי או גם קר. אם הנכם יודעים שתייה יצא, נסו את אותם תה הקרח ומיצי הפירות המעניינים. גויאבה, תפוז, גרינדלה, קוקטייל פירות, ענבים, אפרסק, אגס, תפוח, מותקן ומנגו הם פשוט שתי אפשרויות שיש לכם במיצי פירות. גויאבה ומנגו חייבות לשכור שתי הבחירות האהובות עד מאוד.

זה האתר הנכם אתם מזמינים בקבוק יין שילווה אותנו בארוחות, יש את מאות יינות קייפ מקומיים לבחירה. אתה תיהיה מפונק לבחירה. כנס לאתר קרא לגלם ככל יכולתך וליהנות מהאירוח בזמן שאתה נעזר במדי הקשת, דרום אפריקה.

האלו קל כמה מהמתכונים המסורתיים הנהדרים שלכם. מותקן עוד כל הרבה העניין לבלות, קדימה התחל כעת ותהנה!They posted on the same topic

Trackback URL : https://runkarate7.bravejournal.net/trackback/6993589

This post's comments feed